GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ingefärskrukor 10031421

nr 1003 1421

Ingefärskrukor

2 st, höjd: 16 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

söndag 20 december 2015
kl 19:15:08

16/12 16:42:07 1      250 kr
17/12 13:24:04 2      Vinnande bud