GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ingefärskrukor 10031421
nr 1003 1421
Ingefärskrukor
2 st, höjd: 16 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
söndag 20 december 2015
kl 19:15:08
16/12 16:42:07
250 kr
17/12 13:24:04